אודות נזר המשכן

 "נזר המשכן" המרכז ליודאיקה כלי בית ומתנות החנות שמרכזת ומנגישה במקום אחד את רוב ככל מוצרי המותגים והמעצבים הגדולים בתחום היודאיקה משכן התכלת, טליתניה, ארט יודאיקה, יאיר עמנואל, קארשי, הדריה, מלכות ירושלים ועוד.. כמו כן ניתן למצוא מגוון איכותי ורחב מאוד של כלי בית ומתנות לכל זמן ולכל מטרה ממיטב היצרנים והיבואנים.

"נזר המשכן" נחשבת בעיני רבים כחנות המרכזית והמובילה בתחום היודאיקה ותשמישי הקדושה זה מתבטא במגוון וכמות המוצרים, במחירים ללא תחרות, ובשירות אישי לכל פונה.

ב"נזר המשכן" החיפוש מייתר את הצורך להשוות מוצרים ומחירים באתרים, חנויות וקטלוגים אחרים. משום שאצלנו תוכל למצוא הכל מרוכז במקום אחד מסודר ומונגש לצרכן.

ב"נזר המשכן" הלקוח יוכל להיחשף גם למוצרי בוטיק ומוצרים ממעצבים פחות מוכרים שלא ניתן להשיגם בכל מקום.

ב"נזר המשכן" המחירים זולים מלכתחילה משום שאנו  מתווכים באופן ישיר בין היבואן/היצרן לצרכן ללא חנות פיזית אמצעית הדבר מוזיל את עלות המוצר עבור הלקוח, כמו כן אצלנו תוכלו לקבל הצעה נגדית זולה יותר מהמתחרים לרוב ככל המוצרים בכפוף למלאי ותקנון.

"בנזר המשכן" מתנהלים בסטנדרט גבוה במיוחד בשירות הלקוחות משלב חיפוש המוצר והתאמתו לצרכי הלקוח ועד הגעת המוצר ללקוח במהירות מרבית.

"בנזר המשכן" קשובים אליכם ומעוניינים לשמוע חוות דעת או כל הערה והארה על מנת להשתפר, אנו מבטיחים לטפל בכל פניה ברצינות רבה כפי המתבקש בסטנדרט הגבוה שהצבנו לעצמינו.

בברכת ברוכים הבאים

צוות נזר המשכן

אודות נזר המשכן

חברת נזר המשכן הוקמה בשנת 2018

חברה צעירה שמביאה בשורה של ממש לצרכני תשמישי הקדושה, יודאיקה ומתנות. משום שמרכזת ומנגישה במקום אחד את רוב מוצרי המותוגים והמעצבים הגדולים בתחום.

משכן התכלת, טליתינה, ארט יודאיקה, יאיר עמונאל, קארשי, מיכל בן יוסף, שגית עטיה, ועוד..

לנזר המשכן יתרונות ברורים, החיפוש באתרינו מייעל את הצורך לחפש ולהשוות מוצרים ומחירים באתרים וקטלוגים רבים. כי אצלנו הכל מרוכז, מסודר ומונגש לצרכן.
בנזר המשכן הלקוח יוכל להיחשף גם למוצרים ועיצובים של מותגים ומעצבים פחות מוכרים. כי מטרתנו להנגיש את המוצרים לכלל הציבור הרחב בארץ ובעולם.
בנזר המשכן המחירים ידידותיים והוגנים, משום שאנו משדכים באופן ישיר בין היבואן/היצרן לצרכן.

בנזר המשכן מתנהלים בסטנדרט גבוה במיוחד בשירות הלקוח אם זה בשלב חיפוש המוצר. עם תפריט עזרה מפורט עבור כל מוצר הצרך לכך ועבור כל לקוח המעוניין בזאת. ואם זה בעת הרכישה ועד הגעת המוצר ללקוח במיהרות וביעילות מרבית.

אנחנו בנזר המשכן קשובים אליכם. ומעוניינים לשמוע את חוות דעתכם, הערותכם והארותיכם. בנפש חפצה אנו נטפל בכל פניה ברצינות רבה כפי המתבקש בסטנדרט הגבוה שהצבנו לעצמינו.

בברכת ברוכים הבאים

צוות נזר המשכן

פינת פרגון 🙂

לחצו כאן

פינת פרגון 🙂

ניתן לפרגן לנו כאן על השירות..

לחצו כאן