אודות נזר המשכן

חברת נזר המשכן מרכז היודאיקה כלי בית ומתנות מביאה בשורה של ממש ללקוחות ולצרכנים  כשמרכזת ומנגישה במקום אחד את רוב ככל מוצרי המותגים והמעצבים הגדולים בתחום.

משכן התכלת, טליתניה, ארט יודאיקה, יאיר עמונאל, קארשי, הדריה, מלכות ירושלים ועוד..

לנזר המשכן יתרונות רבים, החיפוש באתרינו מייתר את הצורך לחפש ולהשוות מוצרים ומחירים באתרים וקטלוגים רבים. משום שאצלנו הכל מרוכז במקום אחד, מסודר ומונגש לצרכן.

בנזר המשכן הלקוח יוכל להיחשף גם למוצרי בוטיק ומוצרים ממעצבים פחות מוכרים שלא ניתן להשיגם בכל מקום.

בנזר המשכן המחירים זולים מלכתחילה, משום שאנו בפלטפורמה זו משדכים באופן ישיר בין היבואן / היצרן לצרכן ללא חנות פיזית אמצעית, כמו כן אצלנו תוכלו לקבל הצעה נגדית זולה יותר מהמתחרים לרוב ככל המוצרים ובכפוף לתנאים בתקנון.

בנזר המשכן מתנהלים בסטנדרט גבוה במיוחד בשירות הלקוחות משלב חיפוש המוצר והתאמתו לצרכי הלקוח ועד הגעת המוצר ללקוח במהירות מרבית.

בנזר המשכן קשובים אליכם ומעוניינים לשמוע חוות דעת או כל הערה והארה בנפש חפצה, אנו מבטיחים לטפל בכל פניה ברצינות רבה כפי המתבקש בסטנדרט הגבוה שהצבנו לעצמינו.

בברכת ברוכים הבאים

צוות נזר המשכן

אודות נזר המשכן

חברת נזר המשכן הוקמה בשנת 2018

חברה צעירה שמביאה בשורה של ממש לצרכני תשמישי הקדושה, יודאיקה ומתנות. משום שמרכזת ומנגישה במקום אחד את רוב מוצרי המותוגים והמעצבים הגדולים בתחום.

משכן התכלת, טליתינה, ארט יודאיקה, יאיר עמונאל, קארשי, מיכל בן יוסף, שגית עטיה, ועוד..

לנזר המשכן יתרונות ברורים, החיפוש באתרינו מייעל את הצורך לחפש ולהשוות מוצרים ומחירים באתרים וקטלוגים רבים. כי אצלנו הכל מרוכז, מסודר ומונגש לצרכן.
בנזר המשכן הלקוח יוכל להיחשף גם למוצרים ועיצובים של מותגים ומעצבים פחות מוכרים. כי מטרתנו להנגיש את המוצרים לכלל הציבור הרחב בארץ ובעולם.
בנזר המשכן המחירים ידידותיים והוגנים, משום שאנו משדכים באופן ישיר בין היבואן/היצרן לצרכן.

בנזר המשכן מתנהלים בסטנדרט גבוה במיוחד בשירות הלקוח אם זה בשלב חיפוש המוצר. עם תפריט עזרה מפורט עבור כל מוצר הצרך לכך ועבור כל לקוח המעוניין בזאת. ואם זה בעת הרכישה ועד הגעת המוצר ללקוח במיהרות וביעילות מרבית.

אנחנו בנזר המשכן קשובים אליכם. ומעוניינים לשמוע את חוות דעתכם, הערותכם והארותיכם. בנפש חפצה אנו נטפל בכל פניה ברצינות רבה כפי המתבקש בסטנדרט הגבוה שהצבנו לעצמינו.

בברכת ברוכים הבאים

צוות נזר המשכן

פינת פרגון 🙂

לחצו כאן

פינת פרגון 🙂

ניתן לפרגן לנו כאן על השירות..

לחצו כאן