ברוכים הבאים לחנות הוירטואלית נזר המשכן

(להלן תוזכר גם בשם האתר) האתר בבעלות ובתפעול של חברת נזר המשכן (להלן תוזכר גם בשם החברה, מפעילי האתר או בעלי האתר).

– אנו בחברת נזר המשכן משתדלים להעניק את השירות הטוב ביותר ולספק מוצרים איכותיים עבור לקוחותינו, נשמח לקבל מכם הערות והארות ע"מ לשפר את חווית הקונה משלב חיפוש המוצר ועד הגעתו ללקוח.
-בכל מקום בתקנון זה בו נשתמש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד אך כוונתנו לזכר ולנקבה כאחד.
-תקנון זה מהווה הסכם מחייב בינך (הגולש/הקונה/המזמין/מבצע הפעולה/הרוכש/המשלם/המשתמש) לבין חברת נזר המשכן, התקנון נועד ע"מ שתוכל להשתמש בכל השירותים שמספק ו/או יספק האתר בעתיד, באם אינך מסכים באחד או יותר מהתנאים הקבועים בתקנון אתה נדרש לצאת מן האתר לאלתר ולא לעשות כל שימוש במידע או בשירותים המצויים בו.
-הגולש באתר מצהיר בזאת כי קרא הבין והסכים לתקנון ולא תהיה לו ו/או למטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעילי האתר ו/או למי מטעמם מלבד טענה הנוגעת בהפרת התחייבות בעלי האתר ו/או מפעיליו ע"פ תקנון זה וכללי ההשתתפות הללו.
-גלישה באתר ו/או רכישת מוצרים ושירותים המוצעים בו מהווה הסכמת המשתמש לקבל ולנהוג לפי התקנון.
– חברת נזר המשכן תהיה רשאית לתקן ולשנות את תקנון זה ע"פ שיקול דעתה הבלעדי, שינויים אלו יהיו תקפים ממועד פרסומם.
-חברת נזר המשכן באמצעות אתר זה מציעה לגולש מגוון מוצרי יודאיקה כלי בית, מתנות, תשמישי קדושה ומוצרי סת"ם, החברה מאפשרת לרכוש את מוצריה באמצעות האתר בדרך מהירה ונוחה.
-ניתן לראות ע"פ רוב את תמונות המוצרים וכן ע"פ רוב מופיע תיאור קצר ותמציתי של המוצר המוצע, לפרטים מיוחדים יש להתקשר עם מפעילי האתר בדרכים המפורטות בצור קשר באתר, התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ויתכנו הבדלים בינם לבין המוצרים הנמכרים בפועל, באם נפלה טעות כלשהי בתיאור המוצר, במחירו, בנתוניו או באחד השירותים שלנו לא יחייב הדבר את בעלי האתר ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם.
– לצורך מתן שירותים מיוחדים כגון הטבעה ו/או רקמה על הגולש לספק בשדות היעודים לכך בעת ביצוע ההזמנה את הטקסטים ו/או הסמלים ו/או הצבעים בצורה ברורה ומדויקת, בנוסף לזה על הגולש מוטלת החובה להבהיר ולידע את מפעילי האתר בהערה המופיעה בעת ביצוע ההזמנה על כל פרטי התוספות המבוקשות בצורה מפורטת וברורה לרבות את הפרטים שהוזנו בשדות המיועדים לכך, במידה והגולש לא עשה כן מפעילי האתר רשאים לבצע את ההזמנה ע"פ הבנתם וכראות עיניהם ולא יוכל הגולש לבוא בכל טענה תלונה או תביעה בעניין זה כנגד החברה ולא יהיה זכאי לשיפוי ו/או פיצוי בגין זה.
– כל אדם שמלאו לו 18 שנה או כל ישות משפטית המאוגדת לפי חוקי המדינה בה הוקמה רשאים לבצע קניה באתר.
– הזמנת מוצר או שירות באתר מותנת באישור חברת האשראי לביצוע העסקה המבוקשת.
– בעת ביצוע ההזמנה יידרש המשתמש להזין פרטים בסיסים כגון שם, כתובת, דוא"ל, טלפון, פרטי אשראי ת"ז ופרטים נוספים ככל שידרשו, בכדי לבצע את ההזמנה במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת פרטים נכונים אחרת לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה, הזנת פרטי הלקוח לאתר במועד ההזמנה מהווה הסכמתו לפתיחת חשבון לקוח על שמו יש להבהיר כי אפשרות הקניה באתר מותנת בזה.
– תשלום המזמין בגין עלות המוצר ו/או השירות הנרכש יתבצע באמצעות כרטיס אשראי בתוקף, לאחר ביצוע הפעולה ייבדקו פרטי האשראי ותינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה או נדחתה ע"י פיפל או חברת האשראי, באם לא אושרה העסקה ע"י פיפל או חברת האשראי יידרש הגולש להסדרת אישור העסקה או תשלום אחר, בהעדר הסדרה תוך 3 ימים מעת ביצוע ההזמנה החברה רשאית לבטל את ההזמנה.
– כל המחירים באתר הינם כוללים מע"מ אא"כ מצוין אחרת.
-האתר יהיה מחויב לעסקה שהתבצעה בתנאי שהמוצר זמין במלאי החברה או היבואן או היצרן במידה והמוצר אינו זמין במלאי ישלח עדכון בהודעה באימייל או יתבצע התקשרות עם הלקוח, במקרה כזה לא נבצע גביה באשראי ובאם התבצע יזוכה המבצע בסכום ששולם, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף שיגרם למבצע הפעולה עקב אי קבלת המוצר המבוקש.
– באם מבצע הפעולה בחר שלא למסור פרטי אשראי דרך האתר אלא באמצעות הטלפון ייצור הקונה קשר עם נציג מטעם האתר בשעות הפעילות לצורך התשלום והשלמת הרכישה, העסקה תחשב כמושלמת רק לאחר קבלת פרטי האשראי ואישור חברת האשראי לביצוע העסקה (ובכפוף לאמור לעיל), היה ומבצע ההזמנה לא פנה תוך 3 ימים ממועד ההזמנה להסדרת התשלום תבוטל ההזמנה ללא צורך לעדכן את המזמין.                                                                                                                    — באם הרוכש בוחר באפשרות תשלום ע"י העברה בנקאית, העסקה תחשב כמושלמת רק לאחר השתקפות העברה בחשבון בעלי האתר, באם הרוכש יבחר באפשרות תשלום על ידי ביט פייבוקס וכדו' העסקה תחשב כמושלמת רק לאחר השתקפות התשלום בחשבון בעלי האתר, על הרוכש מוטלת האחריות לוודא כי העסקה (הביט הפייבוקס)אושרה על ידי בעלי האתר
– האתר הינו בבעלות חברת נזר המשכן אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש שימוש שאינו סביר ו/או שאינו למטרת קנית המוצר בכל תוכן האתר על כל חלקיו ועל כל המשתמע למעט אם ניתן אישור בכתב מחברת נזר המשכן.
– חברת נזר תהא רשאית לפנות למשתמש הרשום באתר בדוא"ל, טלפון או כל אמצעי אחר בכל מידע בדבר מבצעים ובתנאי שהמשתמש הרשום באתר הצהיר במעמד ההרשמה או הזמנת המוצר כי הוא מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל הודעות שיווקיות, הצהרה זו מהווה הסכמה למשלוח הודעות פרסומת לפי  חוק תקשורת 2008, כל גולש רשאי לבחור שלא להצטרף לרשימת התפוצה של האתר וכן להסיר את פרטיו מרשימת התפוצה בכל עת, מסירת כתובת הדוא"ל ו/או הטלפון ע"י
הגולש מהוה אישור הגולש להסכמת כל המשתמשים בכתובת הדוא"ל הזו ו/או הטלפון הזה לקבלת דואר שיווקי ובתנאים האמורים לעיל.
– גולש שאינו רשום החברה שומרת עליו מידע אגבי כגון IP,מילות חיפוש,אתרים מפנים,דפי נחיתה,מידע או פרסומת אותו קרא  וכיוצא בזה באמצעים סטנדרטים כגון גוגל אנליסט וכדומה,
גולש הרשום במערכת בנוסף לעיל גם המידע הנמסר על ידו במסגרת הרישום וכן אמצעי התשלום אשר השתמש בו נשמר במאגר הנתונים של החברה, יודגש כי ההרשמה ו/או הגלישה באתר מהווה הסכמת הגולש לשמירת המידע אודותיו כאמור.
– בהתאם לחוק הגנת הפרטיות 1988 כל גולש רשום רשאי לעיין במידע אודותיו וכן לעדכן או למחוק באם מעוניין הוא בכך, החברה שומרת לעצמה את הזכות להשתמש במידע שנאסף על גולשי האתר לצורכי שיפור האתר או נתונים סטטיסטים וכן לצורכים אחרים, החברה לא תמסור לצד שלישי פרטי אשראי או מידע העלול לזהות גולש באופן אישי אלא ברשותו בלבד.
– החברה רשאית בכל עת להפסיק את השימוש באתר באופן זמני או קבוע ללא הודעה מוקדמת, כמו כן החברה שומרת לעצמה את הזכות להגביל ו/או לבטל את זכאותו של הלקוח לרכוש באתר מכל סיבה שהיא  ולפי שיקול דעתה  הבלעדי גם אם רכש בעבר באתר ובלבד שלא יהווה אפליה האסורה בחוקי מדינת ישראל.
-חברת נזר המשכן שומרת לעצמה זכות לשנות מחירים בכל עת וללא הודעה מוקדמת, יובהר כי השינוי לא יחול על עסקה שבוצעה קודם לכן.
– בכל שאלה או בירור בנוגע למוצרים או שירותים המוצעים באתר ניתן ליצור קשר באמצעות הטלפון, דוא"ל, ווצאפ או השארת הודעה במערכת צור קשר.
– באם יתגלו מחלוקות בין הצדדים בנוגע לכל עניין הקשור לאתר יתבררו במידת הצורך בבתי משפט המוסמכים במחוז מרכז בלבד ועל פי חוקי מדינת ישראל.

מדיניות האחריות:

– האחריות לבדיקת המוצרים, טיבם, תכונותם, מאפינהם, והתאמתם לצורכי הלקוח חלה על הלקוח בלבד גם אם לשם ביצוע הרכישה נעזר במידע ו/או מנגנונים המצויים באתר.
– החברה ו/או מי מטעמה לא תישא באחריות לכל נזק שיגרם ללקוח במישרין או בעקיפין בשל איחור באספקה או כתוצאה מכך  שהמוצרים סופקו  לא תקינים או שלא בהתאמה מלאה להזמנה.
– החברה ו/או מי מטעמה לא אחראית בכל דרך שהיא על פעילותו של ספק האינטרנט ו/או הרשת ו/או כל אמצעי תשתית ו/או תקשורת אחריםעל כל מרכיביהם ולא תישא באחריות בגין תקלות, הפסקות, הפרעות, טעויות, ניתוקים, נזקים, הוצאות, מניעת רווח, הימצאות וירוס תוכנה ו/או קובץ הרסני וכיו״ב אשר יתכן ויגרמו ללקוח ו/או לגולש באתר במישרין או בעקיפין.
– החברה מביאה לידיעת הלקוח ו/או המבקר באתר ו/או למי מטעמם כי התיאור הצבעים המידות וכו׳ נסמך על מידע מצד ג׳, החברה לא בודקת מידע זה, שלמותו, דיוקו או התאמתו לתכונות המוצרים בפועל, לפיכך לא תישא החברה ו/או מי מטעמה באחריות בגין אי התאמה למוצר בפועל או בגין חוסר פרטים על המוצר.
– באתר האינטרנט יתכן ויוצג מידע מסחרי פרסומי ו/או קישורים המובילים לאתרי אינטרנט שונים ו/או למידע מסחרי פרסומי אחר, החברה ו/ או מי מטעמה לא תהיה אחראית בכל אופן למידע המסחרי הנ״ל לרבות אמינותו, נכונותו, תכניו ו/או לנזקים מכל סוג שהוא עקיף או ישיר העלול להיגרם ללקוח ו/או למבקר באתר ו/או למי מטעמם ו/או לצד ג׳ מהיחשפות ו/או הסתמכות על המידע הנ״ל.
– הלקוח ו/או המבקר באתר האינטרנט ו/או מי מטעמם מאשר כי אין ולא תהיה לו טענות, דרישות, תביעות כלפי החברה ו/או מי מטעמה בכל הקשור לתכונות האתר ו/או השירות הניתן על פיו, מאפיניו או מגבלותיו או אי התאמה לצרכיו ו/או דרישותיו.
– החברה ו/או מי מטעמה לא תהיינה אחראית לנזקים מכל סוג שהוא העלולים להיגרם ללקוח ו/או למבקר באתר ו/או למי מטעמם כתוצאה מתקלה טכנית ו/או אחרת, אחת או יותר ממרכיבי האתר ו/או שירותיו וכיו״ב.
– החברה נוקטת את האמצעיים המקובלים בלבד על מנת לשמור על סודיות המידע, אך במקרה שאינו בשליטת החברה באם יגרם נזק מכל סוג שהוא עקיף או ישיר לגולש אם מידע זה יאבד או אם יעשו בו שימוש לא מורשה בכל זה החברה לא תהיה אחראית כלל וכלל.
– החברה שומרת לעצמה הזכות למסור את המידע כולו או חלקו לגורמי האכיפה או לגורמים משפטיים ככל שיתבקש ובהתאם לשיקול דעתה .
-ככלל האחריות המלאה למוצרים ו/או השירותים המוצעים באתר מסורה ליצרן או ליבואן המוצר או לנותן השירות עפ״י התנאים המקובלים אצלם ובכל מקרה לא יעלה על סכום השווה למחיר המוצר או  השירות, אין האחריות מוטלת כלל וכלל על חברת נזר בעלי האתר, אך באם קיבלתם מוצר פגום אנו נשתדל לטפל עבורכם בפניה מול היצרן או היבואן או נותן השירות, השתדלות זו אינה מחייבת בשום אופן את חברת נזר ו/או מי מטעמה כלל, יובהר בזאת כי חברת נזר תסייע רק באם המוצר הגיע פגום והפניה אלינו נעשתה בזמן סביר מהגעת המשלוח ובכל מקרה לא יאוחר מ3 ימים, באם התקלקל המוצר לאחר מיכן או שעבר זמן לא סביר או 3 ימים מקבלת המשלוח לא יתקבל סיוע מחברת נזר, עוד יצויין כי בכל מקרה הזיכוי לא יתבצע מיד אלא לאחר החזרת המוצר נבדוק את טענת הלקוח על פגם כל שהוא במוצר לפני הגעתו ללקוח ובאם יתברר טענתו כצודקת ע״פ שיקול דעתינוחזוכה הלקוח בסכום שלא יעלה על מחיר המוצר או השירות הנ״ל או יוחלף המוצר בחדש באם יתאפשר זאת .
-כמו כן מוטל על הלקוח לברר את תנאי האחריות אם ישנה על כל מוצר אצל כל יצרן או יבואן או נותן השירות שנציין בדף המכירה של כל מוצר באתר.
-אנו בחברת נזר משתדלים לשווק אך ורק מוצרים איכותיים  מחברות מובילות ומוכרות ואנו משתדלים כמיטב יכולתינו להשביע את רצון הלוקח בצורה המושלמת  ביותר ומקווים שלא נצטרך להגיע להאמור לעיל.
– בכל שאלה או בירור בנוגע למוצרים או שירותים המוצעים באתר ניתן ליצור קשר באמצעות הטלפון,דוא"ל,או השארת הודעה במערכת צור קשר.
– באם יתגלו מחלוקות בין הצדדים בנוגע לכל עניין הקשור לאתר יתבררו במידת הצורך בבתי משפט המוסמכים במחוז מרכז בלבד ועל פי חוקי מדינת ישראל.

מדיניות החזרות

-לקוח המבצע קניה באמצעות האתר רשאי לבטל את עיסקת האשראי בהתאם לחוק הגנת הצרכן 1981 (הוראות החוק יגברו על תקנון זה באם ימצא סתירה), הודעת הביטול תתקבל בדוא״ל של נזר המשכן.
– במקרה של ביטול עיסקה יושב ללקוח הסכום המשולם עבור המוצר בניכוי דמי ביטול 5% מסכום העיסקה או 100 שח הנמוך מביניהם, דמי המשלוח לא יושב בביטול  העיסקה.
-החזרת המוצר למקום מושבה של החברה יהיה על חשבון הלקוח ובאחריותו המלאה והבלעדית.
-אפשרות ההחזרה הינה אך ורק כאשר המוצר במצבו הראשוני עפי שקיבלו מהחברה ובאריזתו המקורית.
-במקרה של החזרה חריגה בשל אי התאמה או פגם (בכפוף לאישור החברה) לא יחוייב הלקוח בדמי ביטול ובעלות המשלוח, אך גם החזרה זו תתקבל אך ורק באם המוצר במצבו הראשוני כפי שקיבלו ובאריזתו המקורית.
– הזכות שמורה לחברה לנקוט הכל הליך בגין נזק שנגרם
בשל החזרת מוצר שלא על פי התנאים האמורים לעיל.
– הלקוח מצהיר כי מוסכם עליו שמוצר בו התבצע שינוי מיוחד כגון רקמה , הטבעה, חריטה וכד׳ הגדרתו הוא טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעיקבות העיסקה כהגדרתם בסעיף 14 ג (ד) (4) לחוק הגנת הצרכן
מוצר זה לא יהיה ניתן להחזרה או להחלפה.
– יובהר כי מקום ביצוע העיסקה הינו כתובת בית העסק לכל דבר ועניין גם במקרה בו בחר הלקוח לקבל את המוצר ע״י שליח או בדואר.
– בכל שאלה או בירור בנוגע למוצרים או שירותים המוצעים באתר ניתן ליצור קשר באמצעות הטלפון,דוא"ל,או השארת הודעה במערכת צור קשר.
– באם יתגלו מחלוקות בין הצדדים בנוגע לכל עניין הקשור לאתר יתבררו במידת הצורך בבתי משפט המוסמכים במחוז מרכז בלבד ועל פי חוקי מדינת ישראל.

מדיניות משלוחים:

-בפני הקונה עומדות כמה אפשרויות לקבלת המוצר לידיו
1-  משלוח עד הבית  ע״י דואר שליחים או כל חברה אחרת ע״פ שיקול החברה לתושבי ישראל למעט אילת, נשתדל לבצע אספקת המוצרים לכתובת שניתנה בהזמנה עד 9 ימי עסקים (לרוב מגיע לפני כן )מרגע אישור ההזמנה והתשלום על ידי חברת האשראי, כל זאת בכפוף לתנאי האספקה של חברת השליחויות, במידה וחברת השליחויות  לא מספקת משלוחים לכתובת שניתנה, אנו מאתר נזר המשכן ניצור קשר עם הקונה ע״מ לספק את המשלוח לכתובת חליפית עד 9 ימי עסקים מרגע הודעת הקונה על הכתובת החליפית, כמו כן אספקה מעבר לקו הירוק או ישובים  מרוחקים תלויה במדיניות חברת המשלוחים, מחיר משלוח עד הבית הינו 40 ש"ח לרוכש עד 399 ש"ח מעל סכום זה המשלוח חינם.
2- משלוחים מחוץ למדינת ישראל משלוח מהיר EMS וכן כל משלוח או חברה אחרים זמני המשלוח ומחירו יתואם עם הלקוח בטלפון בהתאם למשקל החבילה, למספר הפריטים , ולמדינת היעד, כל זאת בהתאם למדיניות המשלוחים באותה חברה            3- במידה והפריטים מההזמנה הינם מוצרי ארט ו/או מוצרי סת"ם בלבד ניתן לקבל שירות משלוחים מוזל לנקודות איסוף נבחרות על פי כללי חברת השליחויות, מחיר משלוח זה הינו 20 ש"ח לרוכש עד 199 ש"ח מעל סכום זה המשלוח חינם, לאפשרות זו ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות כמו כן ניתן לאסוף מוצרים אלו בלבד באיסוף עצמי ובתאום מראש מכתובת החברה החיטה 26 בני עי"ש.
– הלקוח מצהיר כי ידוע ומקובל עליו בכל סוגי המשלוחים הנ״ל כי זמני המשלוחים כמו גם אחריות המוצרים יהיו תלויים בחברת השליחויות ע״פ המדינות הקבועה אצלם, לא תהיה שום טענה כלפי חברת נזר המשכן בהקשר הזה .
– יצוין כי כל עיכוב אחר כגון מכס לרבות עלויות אפשריות  לא יהיו בשום פנים ואופן באחריות חברת נזר המשכן ולא תהיה שום טענה כלפי החברה בהקשר זה.
– יום עסקים יחשב כל יום א-ה עד השעה 13:00 בצהרים לא כולל ערבי חג, חגים, וחול המועד, ספירת ימי העסקים תחול ממועד אישור התשלום ע״י חברת האשראי ואישור ההזמנה ע״י חברת נזרהמשכן,באם  אישורים אלו התבצעו קודם 13:00 בצהרים יום זה יחשב כיום עסקים ובאם התבצע לאחר 13:00 בצהרים יום העסקים הראשון יחשב מהיום שאחריו.
– באם יש בקשות מיוחדות או נוספות בהזמנה כגון רקמה, הטבעה וכדו׳ ימי העסקים למשלוחים יחולו רק רק לאחר השלמת הבקשה ע״י האתר, ניתן להתעדכן אצל שירות הלקוחות או בצור קשר  על זמן העיכוב.
– בכל שאלה או בירור בנוגע למוצרים או שירותים המוצעים באתר ניתן ליצור קשר באמצעות הטלפון, דוא"ל, ווצאפ או השארת הודעה במערכת צור קשר.
– באם יתגלו מחלוקות בין הצדדים בנוגע לכל עניין הקשור לאתר יתבררו במידת הצורך בבתי משפט המוסמכים במחוז מרכז בלבד ועל פי חוקי מדינת ישראל.