חדש!!! חדש!!! חדש!!! חריטת שמות על גבי ספר תורה
בקנייה מעל 399 ₪ משלוח עד הבית – חינם!
 מבצעים מיוחדים לחברי מועדון נזר המשכן!

 

ברוכים הבאים לחנות הוירטואלית נזר המשכן

( להלן תוזכר גם בשם האתר) האתר בבעלות ובתפעול של חברת נזר (להלן תוזכר גם בשם מפעילי האתר או בעלי האתר).

– אנו בחברת נזר משתדלים להעניק את השירות הטוב ביותר ולספק מוצרים איכותיים עבור לקוחותינו,נשמח לקבל מכם הערות והארות ע"מ לשפר את חווית הקונה משלב חיפוש המוצר ועד הגעתו ללקוח.
-בכל מקום בתקנון זה בו נשתמש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד אך כוונתנו לזכר ולנקבה כאחד.
-תקנון זה מהווה הסכם מחייב בינך (הגולש/הקונה) לבין חברת נזר, התקנון נועד ע"מ שתוכל להשתמש בכל השירותים שמספק ו/או יספק האתר בעתיד, באם אינך מסכים באחד או יותר מהתנאים הקבועים בתקנון הינך נדרש לצאת מן האתר לאלתר ולא לעשות כל שימוש במידע או בשירותים המצויים בו.
-הגולש באתר מצהיר בזאת כי קרא הבין והסכים לתקנון ולא תהיה לו ו/או למטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעילי האתר ו/או למי מטעמם מלבד טענה הנוגעת בהפרת התחייבות בעלי האתר ו/או מפעיליו ע"פ תקנון זה וכללי ההשתתפות הללו.
-גלישה באתר ו/או רכישת מוצרים ושירותים המוצעים בו מהווה הסכמת המשתמש לקבל ולנהוג לפי התקנון.
– חברת נזר תהיה רשאית לתקן ולשנות את תקנון זה ע"פ שיקול דעתה הבלעדי, שינויים אלו יהיו תקפים ממועד פרסומם.
-חברת נזר באמצעות אתר נזר המשכן מציעה לגולש מגוון מוצרי יודאיקה ומתנות, תשמישי קדושה ומוצרי סת"ם, החברה מאפשרת לרכוש את מוצריה באמצעות האתר בדרך מהירה ונוחה.
-ניתן לראות את תמונות המוצרים וכן ע"פ רוב מופיע תיאור קצר ותמציתי של המוצר המוצע, לפרטים מיוחדים ומפורטים יש להתקשר עם מפעילי האתר בדרכים המפורטים בצור קשר באתר, התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ויתכנו הבדלים בינם לבין המוצרים הנמכרים בפועל, באם נפלה טעות כלשהי בתיאור המוצר או באחד השירותים שלנו לא יחייב הדבר את בעלי האתר ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם.
– לצורך מתן שירותים מיוחדים כגון הטבעה ו/או ריקמה על הגולש לספק בשדות היעודיים לכך בעת ביצוע ההזמנה את הטקסטים ו/או הסמלים ו/או הצבעים בצורה ברורה ומדויקת, בנוסף לזה על הגולש מוטלת החובה להבהיר ולידע את מפעילי האתר בהערה המופיעה בעת ביצוע ההזמנה על כל פרטי התוספות המבוקשות בצורה מפורטת וברורה לרבות את הפרטים שהוזנו בשדות המיועדיים לכך, במידה והגולש לא עשה כן מפעילי האתר רשאים לבצע את ההזמנה ע"פ הבנתם וכראות עינהם ולא יוכל הגולש לבוא בכל טענה תלונה או תביעה בעניין זה כנגד החברה ולא יהיה זכאי לשיפוי ו/או פיצוי בגין זה.
– כל אדם שמלאו לו 18 שנה או כל יישות משפטית המאוגדת לפי חוקי המדינה בה הוקמה רשאים לבצע קניה באתר.
– הזמנת מוצר או שירות באתר מותנת באישור חברת האשראי לביצוע העיסקה המבוקשת.
– בעת ביצוע ההזמנה ידרש המשתמש להזין פרטים בסיסים כגון שם,כתובת,דוא"ל,טלפון,פרטי אשראי,ת"ז ופרטים נוספים ככל שידרשו, בכדי לבצע את ההזמנה במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת פרטים נכונים אחרת לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה, הזנת פרטי הלקוח לאתר במועד ההזמנה מהווה הסכמתו לפתיחת חשבון לקוח יש להבהיר כי אפשרות הקניה באתר מותנת בזה.
– תשלום המזמין בגין עלות המוצר ו/או השירות הנרכש יתבצע באמצעות כרטיס אשראי בתוקף, לאחר ביצוע הפעולה ייבדקו פרטי האשראי ותינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה או נידחתה ע"י פייפל או חברת האשראי, באם לא אושרה העיסקה ע"י פייפל או חברת האשראי ידרש הגולש להסדרת אישור העיסקה או תשלום אחר בהעדר הסדרה תוך 3 ימים מעת ביצוע ההזמנה החברה רשאית לבטל את ההזמנה.
– כל המחירים באתר הינם כוללים מע"מ אלא"כ צויין אחרת.
-האתר יהיה מחוייב לעיסקה בתנאי שהמוצר זמין במלאי החברה או היבואן או היצרן במידה והמוצר אינו זמין במלאי ישלח עידכון בהודעה או יתבצע התקשרות עם הלקוח,במקרה כזה לא נבצע גביה באשראי ובאם התבצע יזוכה המבצע בסכום ששולם, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף שיגרם למבצע הפעולה עקב אי קבלת המוצר המבוקש.
– באם מבצע הפעולה בחר שלא למסור פרטי אשראי דרך האתר אלא באמצעות הטלפון ייצור איתו קשר נציג מטעם האתר בשעות הפעילות לצורך קבלת פרטי אשראי, העיסקה תחשב כמושלמת רק לאחר קבלת פרטי האשראי ואישור חברת האשראי לביצוע העיסקה (ובכפוף להאמור לעיל), היה ומבצע ההזמנה לא השיב לפניה הטלפונית תוך 3 ימים ממועד ההזמנה תבטל ההזמנה ללא צורך לעדכן את המזמין.
– אתר נזר המשכן הינו בבעלות חברת נזר אין להעתיק, לשכפל,להפיץ,לפרסם או להשתמש שימוש שאינו סביר ו/או שאינו למטרת קנית המוצר בכל תוכן האתר על כל חלקיו ועל כל המשתמע למעט אם ניתן אישור בכתב מחברת נזר.
– חברת נזר תהא רשאית לפנות למשתמש הרשום באתר בדוא"ל, טלפון או כל אמצעי אחר בכל מידע בדבר מבצעים ובתנאי שהמשתמש הרשום באתר הצהיר במעמד ההרשמה או הזמנת המוצר כי הוא מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל הודעות שיווקיות, הצהרה זו מהווה הסכמה למשלוח הודעות פרסומת לפי  חוק תקשורת 2008, כל גולש רשאי לבחור שלא להצטרף לרשימת התפוצה של האתר וכן להסיר את פרטיו מרשימת התפוצה בכל עת, מסירת כתובת הדוא"ל ו/או הטלפון ע"י
הגולש מהוה אישור הגולש להסכמת כל המשתמשים בכתובת הדוא"ל הזו ו/או הטלפון הזה לקבלת דואר שיווקי ובתנאים האמורים לעיל.
– גולש שאינו רשום החברה שומרת עליו מידע אגבי כגון IP,מילות חיפוש,אתרים מפנים,דפי נחיתה,מידע או פרסומת אותו קרא  וכיוצא בזה באמצעים סטנדרטים כגון גוגל אנליסט וכדומה,
גולש הרשום במערכת בנוסף לעיל גם המידע הנמסר על ידו במסגרת הרישום וכן אמצעי התשלום אשר השתמש בו נשמר במאגר הנתונים של החברה, יודגש כי ההרשמה ו/או הגלישה באתר מהווה הסכמת הגולש לשמירת המידע אודותיו כאמור.
– בהתאם לחוק הגנת הפרטיות 1988 כל גולש רשום רשאי לעיין במידע אודותיו וכן לעדכן או למחוק באם מעוניין הוא בכך, החברה שומרת לעצמה את הזכות להשתמש במידע שנאסף על גולשי האתר לצורכי שיפור האתר או נתונים סטטיסטים וכן לצורכים אחרים, החברה לא תמסור לצד שלישי פרטי אשראי או מידע העלול לזהות גולש באופן אישי אלא ברשותו בלבד.
– החברה רשאית בכל עת להפסיק את השימוש באתר באופן זמני או קבוע ללא הודעה מוקדמת, כמו כן החברה שומרת לעצמה את הזכות להגביל ו/או לבטל את זכאותו של הלקוח לרכוש באתר מכל סיבה שהיא  ולפי שיקול דעתה  הבלעדי גם אם רכש בעבר באתר ובלבד שלא יהווה אפליה האסורה בחוקי מדינת ישראל.
-חברת נזר שומרת לעצמה זכות לשנות מחירים בכל עת וללא הודעה מוקדמת,יובהר כי השינוי לא יחול על עיסקה שבוצעה קודם לכן.
– בכל שאלה או בירור בנוגע למוצרים או שירותים המוצעים באתר ניתן ליצור קשר באמצעות הטלפון,דוא"ל,או השארת הודעה במערכת צור קשר.
– באם יתגלעו מחלוקות בין הצדדים בנוגע לכל עניין הקשור לאתר יתבררו במידת הצורך בבתי משפט המוסמכים במחוז מרכז בלבד ועל פי חוקי מדינת ישראל.

 

תן לנו לעזור לך, תשאיר פרטים ונחזור אלייך

    Call Now Buttonפנו אלינו
    נגישות